Cestovatelské videa ze Španělska

V tomto článku jsme si pro vás připravili několik těch nejzajímavějších cestovatelských videí ze Španělska. Právě z videí si totiž můžete udělat tu nejlepší představu o tom, jak to v daném místě vlastně vypadá a snad i nasajete trochu jedinečné španělské atmosféry. Pokud byste měli tip na nějaké další zajímavé video, třeba i přímo vaše, tak na něj můžete zanechat odkaz v komentářích.

Cestujte do Španělska (délka 3:23) – Chcete vědět proč a za čím jet do Španělska? Tak si pusťte toto krátké video a hned vám bude vše jasné. Jedná se o slideshow mnoha zajímavých fotek.

 

Barcelona (délka 4:43) – Cestovatelské představení druhého největšího španělského města, metropole Katalánska – Barcelony. Je to nádherné město, které prostě musíte vidět!

 

Deset nejzajímavějších míst Španělska (délka 1:47) – Krátké video, které vám doslova v bleskovém tempu ukáže deset nejzajímavějších míst ve Španělsku, které byste rozhodně neměli minout!

 

Sevilla v rytmu flamenca (délka 6:16) – Toto video vás nechá trochu nahlédnout pod krásy jihošpanělského města Sevilla a hlavně jeho tradičního tance Flamenco.

 

Valencie (délka 4:31) – Zajímavé video, které vám ukáže velkoměsto Valencie z pohledu běžného člověka. Tedy úplně obyčejné posezení se zajímavými a žádné turistické pozlátko.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist